БНХАУ-ЫН ЗАСГИЙН ГАЗРЫН ТЭТГЭЛГИЙН МАГИСТРЫН ШАЛГАЛТАНД ТЭНЦСЭН ОЮУТНУУДЫН НЭРСИЙН ЖАГСААЛТ : Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын яам
Нүүр
    БCШУСЯСӨББага, дундДээдСоёл, урлагШинжлэх ухаанСпортШилэн данс
      Авлигатай тэмцэх
           
        БНХАУ-ЫН ЗАСГИЙН ГАЗРЫН ТЭТГЭЛГИЙН МАГИСТРЫН ШАЛГАЛТАНД ТЭНЦСЭН ОЮУТНУУДЫН НЭРСИЙН ЖАГСААЛТ
        
        дараалал шалгалтын    дугаар Овог Нэр
        1 33 Энхтөр  Цэндсүрэн 
        2 84 Баярмагнай  Хандармаа 
        3 90 Алдарбат  Халиун 
        4 94 Энхбат  Энхжаргал 
        5 10 Пагамсүрэн  Алтанзул 
        6 17 Чадраабал  Билгүүн 
        7 72 Цэдэв  Уранхишиг 
        8 104 Чулуунбаатар Золбоо
        9 1 Ганпүрэв  Амар 
        10 8 Үүрийнцолмон  Цасчихэр 
        11 20 Цогдорж  Бат-эрдэнэ 
        12 71 Зоригт  Урангоо 
        13 105 Наранцацралт Мөнх-Идэр
        14 9 Болд  Энхжин 
        15 11 Балдан  Болд 
        16 14 Батмөнх  Идэрмөнх 
        17 19 Батбаяр  Баттамир 
        18 70 Лхачинцамба  Түвшинзаяа 
        19 83 Цогтсайхан  Үжингоо
        20 89 Шаравдорж  Тэмүүлэн 
        21 137 Лхагвасүрэн Оюундэлгэр
        22 186 Батсүх  Хүрэлцоож
        23 7 Дэлгэр  Сүнжидмаа 
        24 21 Самданжамц  Мөнхтуул 
        25 41 Батгүн  Гантуяа 
        26 87 Болдбаатар  Мядагмаа 
        27 107 Эрдэнэбаатар Сайнзаяа
        28 111 Манлайбаатар Энхжин 
        29 145 Цэрэнбат Энэрэлмаа
        30 15 Дэлэг  Энхгэрэл 
        31 23 Шатар  Нандин-эрдэнэ 
        32 47 Туяа  Бямбасүрэн 
        33 49 Марат  Толхын
        34 58 Эрдэнэбат  Урангоо 
        35 59 Мягмарсүрэн  Цэвэлмаа 
        36 65 Мөнхжаргал  Гэрэлчулуун 
        37 99 Цэрэг  Гончигсүм 
        38 102 Энхамгалан  Одгэрэл 
        39 113 Төмөрбаатар  Баасанжаргал
        40 153 Сэргэлэн Бадарч
        41 2 Төмөрбаатар  Батзаяа 
        42 3 Бадрах  Бэрцэцэг 
        43 24 Амарсайхан  Насантогтох 
        44 43 Лхагвасүрэн  Отгонцэцэг 
        45 50 Гансүх  Түвшинбаяр 
        46 55 Цогтгэрэл  Бөхбаатар 
        47 60 Мосс  Энхнаран 
        48 74 Жаргалсайхан  Шижир 
        49 91 Төгөлдөр  Аминаа
        50 97 Гэрэлтод  Болорханд 
        51 106 Жагийдүү Мандухай
        52 116 Өлзийбат Мөнхдэлгэр
        53 119 Дэмбэрэл Билгүүн
        54 127 Мөнхбаатар Мөнх-Аюуш
        55 159 Лодой  Номин 
        56 32 Төрбат  Хишигнэмэх 
        57 36 Энхтайван  Алтанбагана 
        58 51 Ханхүү  Энхриймаа 
        59 52 Оюунцэцэг  Амарсанаа 
        60 57 Батдорж  Одгэрэл 
        61 62 Баянсан  Ариунжаргал 
        62 68 Нарангэрэл  Пүрэвдолгор 
        63 73 Цэрэндаш Хосбаяр 
        64 85 Жаргалсайхан  Жаргалмаа 
        65 86 Оргой  Мандхай 
        66 88 Батжаргал  Тэмүжин 
        67 108 Нарангэрэл Энхцэцэг
        68 115 Ганболд  Ихэрцэцэг
        69 123 Наранбаатар Амарсанаа
        70 125 Ганбаатар Дэлгэрмаа
        71 129 Амар Мөнхшүр
        72 144 Уламсайхан Шидхутаг
        73 148 Маамуу  Дэлгэржаргал 
        74 165 Батбаяр  Хангай 
        75 170 Мөнхбат  Төгөлдөр 
        76 180 Одгэрэл  Уянга
        77 4 Баттөмөр  Гантигмаа 
        78 29 Бат-өлзий  Баярмаа 
        79 38 Хишигсүрэн  Тэмүүлэн 
        80 44 Лхагвасүрэн  Энхсаруул 
        81 64 Бүрэнбаяр  Баярчимэг 
        82 75 Эрдэнэцоо  Энхмягмар 
        83 78 Балдан  Мягмарсүрэн 
        84 81 Энхтайван  Оюу-эрдэнэ 
        85 117 Батхишиг Нандинэрдэнэ
        86 118 Батзориг Рэнцэн
        87 139 Ганболд Удвал
        88 140 Оюунчимэг Түмэндарь
        89 147 Дагвадорж  Ганди 
        90 161 Батаа  Түмэндэмбэрэл 
        91 18 Сарантуяа  Бат-амгалан 
        92 22 Приказ  Махбал 
        93 26 Жаргалсайхан  Солонго 
        94 37 Ганах  Биндэръяа 
        95 54 Энхболд  Билэгт 
        96 56 Гимлай  Давхарбаяр
        97 63 Хүрэлбаатар  Бямбадэмбэрэл 
        98 67 Энхээ  Идэрболд 
        99 77 Цэвэгжав  Дашням 
        100 93 Нацагдорж  Халиунаа 
        101 95 Батбаяр  Бат-оргил 
        102 98 Мөнхсайхан  Болорэрдэнэ 
        103 114 Пүрэвсүрэн  Билгүүн 
        104 126 Базарсүх Зандраарагчаа
        105 128 Баярням Мөнгөн-Од
        106 138 Нямжанцан Отгонтамир
        107 150 Давааням Баттөмөр
        108 166 Тимур  Бодад 
        109 185 Баяр Халиун
        110 5 Нямдарь  Давааням 
        111 16 Өсөхбор  Болорчимэг 
        112 27 Ганцэцэг  Халиунаа 
        113 28 Мөнх-оргил  Анхжаргал 
        114 31 Дарийжав Уянга 
        115 35 Батбаяр  Энхзул 
        116 40 Гандолгор  Эрдэнэсайхан 
        117 76 Ондоо  Болор-эрдэнэ 
        118 80 Баянмөнх Мөнхчимэг 
        119 92 Зоригт  Тэргэл 
        120 101 Хөхөө  Нандин-эрдэнэ 
        121 103 Бат-Орших Батцэрэн
        122 110 Загд-очир Тэгшбуян
        123 131 Лхагважав Нямтуул
        124 134 Ганболд  Соёлмаа
        125 149 Хүрэлбаатар  Ариунзул 
        126 151 Батхүрэл Уянга 
        127 157 Дамдинцогт  Нямзагд
        128 160 Сандагдорж  Туул 
        129 163 Лхагвасүрэн  Нарангэрэл 
        130 34 Хүчитбаатар  Энхболор 
        131 45 Эрдэнэбилэг  Энхцэцэг 
        132 69 Алтанхуяг  Сумьяа 
        133 122 Баатаржав  Энхцэцэг 
        134 130 Эрдэнэбат Мөнгөнтовч
        135 132 Ганхуяг Номингоо
        136 143 Ганзориг Цэлмэг
        137 164 Нямдорж  Санжаасүрэн 
        138 169 Болд  Батцэцэг 
        139 177 Цэндсүрэн  Саруулбилэг 
        140 182 Батаа Нарангоо
        141 183 Лувсандагва Батзаяа
        142 39 Цэрэндулам  Уранзаяа 
        143 96 Лхасүрэн Баяржавхлан
        144 124 Заанхүү Болор
        145 135 Золжаргал  Сүндалай
        146 141 Төмөр-Очир Тунгалаг
        147 152 Баатаржав  Болортуяа
        148 154 Очиржанцан Дуламсүрэн
        149 162 Цэвээндорж  Цэвэлмаа 
        150 167 Батсайхан  Дэлгэрбаяр 
        151 146 Цог-Эрдэнэ  Дуламсүрэн 
        152 173 Сандуйжав  Амаржаргал 
        153 174 Балжинням  Дашравдан 
        154 181 Ганхүү Болор-Эрдэнэ
        155 187 Дамба Цэцэгсүрэн
        156 155 Гантөмөр Золзаяа
        157 156 Баярхүү Мандах
        158 175 Цэрэннадмид Нандин
        159 176 Болд  Ананда
        160 179 Нэргүй  Түвшинжаргал 
        161 184 Энхбат Төмөртогтох
        162 121 Батэрдэнэ Халиунаа
        163 168 Отгонням  Уянга 
        164 172 Батсүх  Цэрэндулам 
        165 171 Батсүрэн  Мөнгөнчимэг 
        166 6 Даваа  Одончимэг 
        167 56 Батсүх  Бямба
              1.Жагсаалтын 100-аас дээших хүүмүс 2017 оны 4 дугээр сарын 9-ны өдрийн 9:00 цагаас нэр дэвшүүлэхэд шаардлагтай баримт бичгийн жагсаалт, материал, мэдээллийг БНХАУ-аас МУ-д суугаа ЭСЯ-аас авна.  100-аас дооших хүүмүс 15:00 аас  авна.    
             2.Бүрдүүлсэн баримт бичгийг тус ЭСЯ-д 2017 оны 4 дугээр сарын 16-ны өдрийн 9:00 цагаас нэр дэвшүүлэхэд шаардлагтай баримт бичгийн жагсаалт, материал, мэдээллийг БНХАУ-д шалгуулж, хураалгана.  100-аас дооших хүүмүс 15:00 аас өдөр баримт бичиг  цагтаа шалгуулж, хураалгана.
        Нүүр хуудас     Буцах     Дээш буцах