ЕРӨНХИЙ БОЛОВСРОЛЫН БОДЛОГЫН ГАЗАР

Албан тушаал

Нэр

Өрөөний дугаар

Утасны дугаар

И-Мэйл хаяг

1.

Газрын дарга

Т.Ням-Очир

504

262424

Nyamochir@mecs.gov.mn

2.

Ерөнхий боловсролын хөгжлийн бодлого, төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн

А.Цолмон

408

260367

Tsolmon@mecs.gov.mn

3.

Ерөнхий боловсролын салбарын хүний нөөцийн бодлого, хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн

С.Болормаа

408

260367

Bolormaa@mecs.gov.mn

4.

Тэгш хамруулан суралцуулах боловсролын бодлого, хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн

Б.Гэрэлтуяа

408

260367

Gereltuya@mecs.gov.mn

5.

Насан туршийн боловсролын бодлого, хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн

Л.Отгонсүрэн

408

260367

Otgonsuren@mecs.gov.mn

6.

Ерөнхий боловсролын сургалтын байгууллага, удирдлагын бодлого, хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн

Д.Наранзул

215

267445

 

Naranzul@mecs.gov.mn

7.

Сургуулийн хоол, хүнсний хангамж, орчны аюулгүй байдлын бодлого, хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн

Б. Дуламханд

405

260721

Dulamkhand@mecs.gov.mn

8.

Ерөнхий боловсролын чанарын үнэлгээний бодлого, хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн

Ч.Ганцэцэг

405

 

260721

Gantsetsegch@mecs.gov.mn

9.

Суурь, бүрэн дунд боловсролын стандарт, хөтөлбөр, арга зүйн бодлого, хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн

Ц. Чимэдлхам

516-5

315403

Chimedkham@mecs.gov.mn

10.

Сургалтын орчин, сурах бичиг,  хэрэглэгдэхүүний бодлого, хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн

Р.Балжинням

516-1

323224

Baljinnyam@mecs.gov.mn

11.

Суралцагчийн хөгжил, төлөвшил, хамгааллын бодлого, хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн

Б.Дуламсүрэн

516-1

323224

Dulamsuren@mecs.gov.mn

12.

Сурах бичиг, сургалтын хэрэглэгдэхүүний  бодлого, төлөвлөлт, зохицуулалт хариуцсан ажилтан /гэрээт/

П.Наранжаргал

516-3

318131

Naranjargal@mecs.gov.mn

 

.