ТӨРИЙН ЗАХИРГААНЫ УДИРДЛАГЫН ГАЗАР

Албан тушаал

Нэр

Өрөөний дугаар

Утасны дугаар

И-Мэйл хаяг

1.

Дарга

О.Хуягцогт

515

260409

Khuyagtsogt@mecs.gov.mn

2.

Яамны хүний нөөцийн бодлого, мэдээллийн сан, салбар зөвлөл, төрийн албаны стандартын хэрэгжилт хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

Ш. Сарантуяа

418

264531

Sarantuya@mecs.gov.mn

3.

Үндэсний хөтөлбөр, тогтоол, тушаал  шийдвэрийн биелэлт, тайлагнал хариуцсан мэргэжилтэн

Б.Бадамжав

501

263161

Badamjav@mecs.gov.mn

4.

Яамны үйл ажиллагааны төлөвлөлт, тайлагнал хариуцсан мэргэжилтэн

Б.Золзаяа

 

116

266428

Zolzaya@mecs.gov.mn

5.

Яамны үйл ажиллагааны чанарын баталгаажуулалт, дотоод журмын биелэлт хариуцсан мэргэжилтэн

Д.Батсайхан

 

116

266428

Batsaikhan@mecs.gov.mn

6.

Соёл, шинжлэх ухаан, биеийн тамир, спортын салбарын харьяа байгууллагын удирдлагын үйл ажиллагаа, хүний нөөцийн бүрэлдэхүүн,  хөдөлгөөн  хариуцсан мэргэжилтэн

Д.Одончимэг

215

267445

Odonchimeg@mecs.gov.mn

7.

Яамны нягтлан бодогч

Б.Мэнд-Амар

123

263663

Mendamar@mecs.gov.mn

8.

Яамны хангамж үйлчилгээ, ахмадын асуудал хариуцсан ажилтан

П.Энхтайван

Enkhtaivan@mecs.gov.mn

9.

Яамны албан хэрэг хөтлөлт, тайлагнал хариуцсан ажилтан

Г.Амаржаргал

105

262227

Amarjargal@mecs.gov.mn

10.

Өргөдөл, гомдлын барагдуулалт, иргэдэд үйлчлэх ажлын зохицуулалт хариуцсан ажилтан

Н.Янжиндулам

Т.Балжинням

105

262227

Yanjindulam@mecs.gov.mn

Baljinnyam.t@mecs.gov.mn

11.

Яамны архивын үйл ажиллагааны төлөвлөлт, хэрэгжилт хариуцсан ажилтан

Б.Баярхүү

112

Bayarkhuu@mecs.gov.mn

12.

Хэвлэлийн төлөөлөгч

Г.Болортунгалаг

110

260723

Bolortungalag@mecs.gov.mn

13.

Дэд сайдын туслах

Б.Сайнбилиг

509

262003

Sainbilig@mecs.gov.mn

14.

ТНБД-ын туслах

П.Содгэрэл

412

263653

Sodgerel@mecs.gov.mn

15.

Салбарын шагнал, урамшуулал, мэдээллийн сангийн бүрдүүлэлт, баяжуулалт хариуцсан мэргэжилтэн

П.Жавзмаа

516-3

318131

Javzmaa@mecs.gov.mn

.